Czy kiedykolwiek czułeś, że potrzebujesz więcej ŚWIATŁA gdy polerujesz? To właśnie zainspirowało zespół  Buff Brite. Założyciel firmy spędził ponad 37 lat w przemyśle detailingowym. W wieku 14 lat wypolerował pierwszy samochód, było to Chevy jego kuzyna. 

W 2014 roku polerował czarnego Camaro 69, podczas prac zepsuło się światło w jego garażu. Pokonało go lenistwo i postanowił nie iść po drabinę i nie naprawiać światła, ale znaleźć inny sposób na oświetlenie lakieru nad którym pracował. Pod ręką miał
 lampkę roboczą, którą postanowił przymocować taśmą klejącą do maszyny polerskiej.  Wyglądało to dość prowizorycznie, ale WOW rozwiązało problem! Od tego momentu pomysł zaczął być realizowany aż do dnia dzisiejszego gdzie widzisz finalny produkt.

W drodze do Patentu Buff Brite przeszedł około 10 zmian konstrukcyjnych, teraz ma wytrzymałą aluminiową ramę 5052, która prawie nie obciąża polerki. Używa specjalnego tłumika wibracji klasy wojskowej, który obejmuje źródło światła. Specjalnie zaprojektowane ciepło-zimne światło o krzyżowym kącie padania promieni CRE LED pomaga w pracy nad polerowaną powierzchnią. Pod tym światłem widać każdą rysę i hologram. Wytrzymały akumulator pozwala na pracę aż do 7 godzin. Ładowanie odbywa się poprzez dołączony do zestawu kabel USB.

Przenieś się do świata lepszego polerowania!

Z wszelkimi pytaniami prosimy o kontakt do dystrybutora na Polskę i Europę:

biuro@carstyling.pl

Tel. +48 696 484 360